Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернеті по можливості була максимально приємною та корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів та можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам.

Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

Які дані збираються на сайті При добровільній реєстрації ви надсилаєте Ваше Ім'я, E-mail, номер телефону та місто проживання через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки листів розсилок, спеціальних акцій, новин, корисних матеріалів і т.д. Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов'язаних із виконанням вимог законодавства. Ваші дані зберігаються на захищених серверах сервісу https://drive.google.com/ та використовуються відповідно до його політики конфіденційності. Ви можете відмовитись від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє у кожному листі.

Як ці дані використовуються На сайті використовуються Cookies та дані про відвідувачів сервісу Google Analytics. За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів. Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли cookie або сповіщав про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні засоби безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норми та інструкції.

Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її. Ми настійно рекомендуємо Вам вживати усі можливі запобіжні заходи під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи по захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Попри те, що ми робимо усе можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій. Для отримання додаткових можливостей сервісу перекладу — авторизуйтесь

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати листа на e-mail: letaifestival@gmail.com

КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ