Всі майстри фестивалю

Julian Cosmo Kemp

(Великобританія)

Julian Cosmo Kemp

У масажі з 2005 р. У тайському масажі з 2010 р. проведених сеансів понад 3000 годин. Вчителі Suriyan Punyafoo (Thailand), Itzhak Helman (Israel - India), Kam Tye Chow (Malaysia - Canada), Ralf Marzen (UK), Dorris Colling (UK), David Lutt (France). Загальна кількість годин навчання – понад 2000. Сертифікований викладач ITM School (Thailand), викладач Sunshine School of Chiang Mai (Thailand). Засновник власної акредитованої у Великій Британії школи тайського масажу Cosmo Thai Yoga. Викладає з 2012 р. Загальна кількість учасників навчання – близько 1000 осіб. З них закінчили сертифіковані курси Cosmo Thai Yoga – 255 осіб.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Джуліан проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Остеотай - поєднання остеопатії та тайського масажу
2) Тайський масаж стопами, ліктями та колінами
3) Імпровізація в тайському масаж

Олександр Кумонок

(Україна, Київ)

Олександр Кумонок

Військовий лікар (Самарська ВМА, 1985), лікар-невролог, остеопат (клініч. ординатура при УДН ім. Патріса Лумумби, Москва, 1991), мануальний терапевт. Викладачі, які справили найбільший вплив, Чарльз Бек (США) та Кріс Кемпбелл (Ірландія). Загальний стаж в остеопатії – близько 54000 сеансів. Загальний викладацький стаж – 240 семінарів.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олександр проведе чотири майстер-класи на наступні теми:
1) Структуральна остеопатія
2) Вісцеральна остеопатія
3) Краніосакральна остеопатія
4) Біодинамічна остеопатія

Олена Альошко

(Україна, Київ)

Олена Альошко

Фізичний терапевт, офіційний викладач методики Neurac/Redcord в Україні, власниця оздоровчого центру функціонального відновлення PhysioSpace, м.Ірпінь. Проходила навчання в Норвегії, Франції, Чехії, США, - навчаюсь постійно) Практик, робота з людьми - 80 % робочого часу. Акцент на терапевтичні вправи та природні можливості організму. Організовує реабілітаційні та оздоровчі відділення в приватних закладах. Підбирає та навчає персонал. Консультую по питаннях розвитку та оптимізації центрів оздоровлення та реабілітації.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олена проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Нейро-мязовий контроль та терапевтичні вправи при болю у спині
2) Нейро-мязовий контроль та терапевтичні вправи при болю у плечі
3) Нейро-мязовий контроль та терапевтичні вправи при болю в кульшових суглобах

Олександр Зінчук

(Україна, Рівне)

Олександр Зінчук

Лікар-реаніматолог-анестезіолог (1996, Чернівецький МУ), мануальний терапевт. В масажі з 1989 р. В Юмейхо терапії з 1998 р. Майстер Юмейго 5-го дану, офіційний представник Міжнародного Інституту Юмейго (Японія) в Україні з правом викладати, екзаменувати та видавати офіційні японські дипломи від Міжнародного Інституту Юмейго.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олександр проведе два майстер-класи на наступні теми:
1) Юмейго як терапія
2) Історія Юмейго. Юмейго і тайський масаж.

Олег Кокадей

(Україна, Одеса)

Олег Кокадей

У тайському масажі з 2005 р. проведених сеансів – понад 12000. Вчителі Володимир Промський, Zoltan Gyorgyovics, Roland Combes, Julian Cosmo Kemp. Загальна кількість годин навчання близько 300. Викладає з 2018 р. Загальна кількість учнів більше ніж 50.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олег проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) ВуТай-ОстеоТанець
2) Динамічний тайський масаж
3) Авторський стиль тайського масажу Ірбіс

Ірина Каврига

(Україна, Київ)

Ірина Каврига

Фізичний терапевт (реабілітолог), масажист, коуч. У тайському масажі з 2004. Професійний викладач масажу (20 000 годин викладацької діяльності). Сертифікований викладач Ong's Thai Massage School (Таїланд). Фахівець зі східних масажів, інструктор Зцілюючого Дао. Засновник школи східного масажу Центр розвитку людини "Новий світ" (Київ, 2007). Проводить науково-дослідну та викладацьку діяльність у Навчально-науковому інституті охорони здоров'я (м. Рівне).

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Ірина проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Лінії Сен Сіп. Теорія та практика. Як, куди, навіщо?
2) Даоський масаж внутрішніх органів Чи Ней Цзанг
3) Скребковий масаж Гуаша

Михайло Шаргородський

(Україна, Київ)

Михайло Шаргородський

Засновник та організатор фестивалю Лі Тай. Дослідник тайського масажу та тілесної культури.
У тайському масажі з 2015., близько 3000 годин практики. Вчителі Zoltan Gyorgyovics (Hungary), Pichest Bounthumme (Thailand), Pau Castellsague (Spain), Andrea Baglioni (Italy), Arno L'Hermitte (France), Ігор Чусь (Україна). Викладацький досвід з 2018 р. Провів більше двадцяти навчальних курсів. Організатор Лі Тай, Літньої школи тайського масажу та інших освітніх проектів у тайському масажі.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Михайло проведе два майстер-класи на наступні теми:
1) Статичний тайський масаж
2) “Сліпа” практика - масаж із зав’язаними очима

Ксанка Самсонова

(Україна, Одеса)

Ксанка Самсонова

В 2002 р. після народження першої дитини почала допомагати жінкам в підготовці до пологів та відновленню після. Після народження другої дитини в 2008 році пройшла навчання на доулу - жінку, яка супроводжує пологи. На міжнародних конференціях Midwifery Today (з 2016 р.) познайомилась з практикою ребозо від мексиканських акушерок. З 2016 року проходила навчання в Birthlight в темі жіночого здоров'я та відновлення в різні періоди життя жінки. І також з цього часу проводила сповивання(пеленання)для жінок. Поступово все більше переходила в діяльності до практики саме ребозо масажу. Вчителі: Наолі Вінавер (Мексика), Ангеліна Мартінес Міранда (Мексика), Гваделупе Труеба (Мексика), Аліса Ковальова (росія), Ганна Гедре (Україна). В практиці з ребозо провела близько 1500 сеансів. Всього годин навчання близько 600. Викладацький стаж 400 навчальних годин.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Ксанка проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Практика Ребозо Масажу - основні елементи.
2) Різниця та схожість Ребозо Масажу і Тай Ребозо Масажу - розбір елементів на практиці.
3) Практика з полотнами ребозо в трійках/четвірках.

Дмитро Чоповський

(Україна, Київ)

Дмитро Чоповський

Фізичний терапевт (реабілітолог), масажист, професійний викладач масажу (понад 20 000 годин семінарів). У тайському масажі з 2007 року. Засновник школи східного масажу Центр розвитку людини «Новий світ» (Київ, 2007), сертифікований викладач Ong's Thai Massage School (Таїланд). Проводить науково-дослідну та викладацьку діяльність у Навчально-науковому інституті охорони здоров'я (м. Рівне).

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Дмитро проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Ударно-вібраційний масаж Ток Сен
2) Тайський стретчинг масаж
3) Тайський терапевтичний масаж

Павло Ямковий

(Україна, Біла Церква)

Павло Ямковий

Освіта : Середня медична, вища психологічна, вища фізіотерапевтична. Досвід роботи 30 років.
Співвласник та директор навчального центру «Rehabilitation school» та трьох оздоровчих центрів «Школа реабілітації». Співвласник Інтернет магазину «Massage shop». Член Асоціації нейрореабілітації України. Суддя всеукраїнських чемпіонатів з масажних технік. Автор і співавтор декількох десятків програм навчальних семінарів, численних програм реабілітації. Володіє і користується основами тестування опорно-рухової системи, основами інтерпретації МРТ, КТ і рентгензнімків, мануально-м'язовим та клінічним і функціональним тестуванням, основами прикладної кінезіології, основами реакреації, кінезіологічним тейпуванням, мануальними і інструментальними техніками, основами рефлексотерапії

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Павло проведе два майстер-класи на наступні теми:
1) Вплив нестабільності шийного відділу на естетику обличчя та психоемоційний стан пацієнта.ійний масаж Ток Сен
2) Панічні атаки. Приципи причини та механізми виникнення. Профілактика та лікування.

Ганна Зайчук

(Україна, Київ)

Ганна Зайчук

Спеціалізація - сімейна медицина (2005-2016 терапія за спеціальністю), відповідальна за напрямок жіночого та репродуктивного здоров'я в медичному Центрі доктора Бубновського( з 2011), і, потім (з 2013), у Центрі Bubnovskiy Kids (до 2016). У масажі з 2002. В остеопатії з 2011, з 2015 практикує переважно остеопатію, як терапевт та викладач підходу. Досвід в остеопатії понад 6000 сеансів. Викладацький стаж із 2015, 168 семінарів.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Ганна проведе два майстер-класи на загальну тему - Гра Ліла з включенням тілесних практик.

Олександр Білий

(Україна, Одеса)

Олександр Білий

У тайському масажі з 2011р. Вчителі: Леонід Морозов, Ірина Каврига, Дмитро Чоповський, Roland Combes. Школа Ong's Thai Massage School (Тайланд). Проведених сеансів понад 6000. Загальна кількість годин навчання близько 250. Загальна кількість учнів – понад 150 осіб.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олександр проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Глибинний тайський масаж,
2) Глибинний масаж обличчя,
3) Масаж Ток Сен

Андрій Дем’яненко

(Україна, Одеса)

Андрій Дем’яненко

Реабілітолог. В тайському масажі з 2011. Викладає з 2015. Призер та суддя масажних чемпіонатів. Сприймає тайський масаж через призму західної медицини та реабілітології. Девіз: Не просто робити масаж, а розуміти що ви робите і навіщо.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Андрій проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) ТМ для вирішення постуральних проблем
2) ТМ при реабілітації плечового суглобу
3) ТМ при реабілітації кульшового суглобу

Василь Герасімов

(Україна, Одеса)

Василь Герасімов

Вертебро-реабілітолог, краніосакральний терапевт, нейропсихолог з більш ніж 15-річним досвідом у медичній сфері. Починав свій медичний шлях у 2008 фельдшером у санаторії у відділенні патології хребта та великих суглобів. В остеопатії з 2013. Також є сексологом і практиком методу Фельденкрайзу.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Василь проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) "Тазове дно" - соматичні вправи на основі методу Фельденкрайза (солопрактика)
2) "Опори, можливості чи обмеження?" Соматична практика (соло)
3) "Ритми, які проявляють життя" - пальпація тканин та вислуховування краніосакрального ритму в тілі. Вправи для розвитку перцепції (соло і парна взаємодія)

Денис Румілов

(Україна, Дніпро)

Денис Румілов

Тренер-викладач фіз. виховання у спеціалзації "Важка атлетика і пауерліфтинг". Інвалід 2-ї групи. В реабілітації з 2002 р. В масажі з 2007 р. 2019 - третя вища освіта - фізичний терапевт. Наразі працює в лікарні і приватно, веде курси з масажу, викладає в ДНУ ім. О. Гончара. Створив 6 масажно-реабілітаційних методик, має 3 технічних патенти України і дуже багато ідей.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Денис проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Можливості використання тайського масажа, ортезів та ЛФК в реабілітації постінсультних станів та хвороб хребта.
2) Використання тайського та вібраційного масажу для лімфодренажу. Можливісті використання авторських насадок для перкусійного масажера для різних процедур.
3) Нейрорефлекторний масаж. Поєднанна декількох технік масажу та вправ. При проблемах шийнокомірцевої зони, головному болю, спалахах в очах, оніміння в руках, тощо.

Євгенія Плисецька

(Україна, Одеса - Драгобрат)

Євгенія Плисецька

Більше 20 років професійних занять східними одноборствами, КМС з карате, 1 дан. В масажі з 2011. Призерка та чемпіонка масажних чемпіонатів. Багаторазовий спікер і учасник масажних фестивалів і форумів. Викладацький стаж 12 років. Мама 2-х дітей.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Євгенія проведе один майстер-класи на наступні теми:
1) Жіноче Коло (тільки для жінок)

Сергій Кобилінський

(Україна, Київ)

Сергій Кобилінський

Спадковий масажист. Дитиною допомагав мамі робити масаж. 1995 – закінчив свої перші масажні курси. Масажний досвід – понад 15000 сеансів. З 2004 – фельдшер. 2004-2010 – навчання ДзенТачШиацу у творця методу Seymour Koblin (Poland-USA). Сертифікований інструктор ДзенТачШиацу, Ватсу провайдер (сертифікований практик Ватсу). 2009 – ІІ місце на чемпіонаті України зі спа-масажу. Усього годин навчання понад 1000. Викладає ДзенТачШиацу з 2008. Загальна кількість учасників навчання близько 50.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Сергій проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Дзен-Тач-Шиацу
2) Дзен-Тач-Шиацу
3) Тілесно орієнтована психотерапія (ТОП)

Олександр Акиро

(Україна, Київ)

Олександр Акиро

СПА - майстер вищої категорії, масажист, керівник масажної школи «Курси професійного росту Plus», директор фестивалю «Massage Art Fest», головний суддя Всеукраїнського Чемпіонату з масажу «MAF». Практикуючий спеціаліст та автор техніки «Woman Healing Massage».

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олександр проведе один майстер-клас на тему: Woman Healing Massage - Масаж для відновлення жіночого здоров'я

Олександр Яринка

(Україна, Біла Церква)

Олександр Яринка

Психотерапевт, медичний психолог, фахівець з Германської нової медицини. З 18 років займається підприємницькою діяльністю. 25-річний досвід щасливого сімейного життя, батько двох дітей, люблячий син для своїх батьків.
У Германській новій медицині з 2018. Організував більше 30 семінарів на дану тему, сам провів більше 15 семінарів.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олександр проведе два майстер-класи на наступні теми:
1) Зрозумій чому ти хворієш та допоможи собі.
2) Причини та вирішення болю в м’язах, кістках, хрящах.

Андрій Біличенко

(Україна, Біла Церква)

Андрій Біличенко

Досвід 10 років масажист, остеопат, спеціаліст мануальної корекції, точкового масажу, структурної остеопатії, вісцеральної техніки, психосоматолог, конфліктолог-консультант Германської Нової Медицини.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Андрій проведе два майстер-класи на наступні теми:
1) Германська нова медицина в практиці тілесного майстра.
2) Для чого нам біль? Доцільність та механізм болю.

Дмитро Горкавенко

(Україна, Одеса)

Дмитро Горкавенко

Дмитро Горкавенко - провідний тренер України з акройоги та акробалансів, у тому числі і дитячої акройоги. Засновник Odessa AcroFamily. Практикує акройогу з 2015 року. Регулярна тренерська діяльність - з вересня 2016 року. Проведено понад 1500 занять. Понад 5000 годин особистої практики. Основні викладачі: Таїсія Мельник, Сергій Хлєбніков, Гала Сара, Юрій Шкільов, Володимир Чех, Андрій Колодєєв, Yaniv Cohen, David Dave Florian. Влітку 2017 та 2018 активно співпрацював із дитячим табором "Тайфун" Одеса/Грибівка, де проводив тренування з акройоги для більш ніж 120 дітей віком від 6 до 16 років.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Дмитро проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Акройога для всіх
2) Світ догори дригом - перевернуті пози це просто
3) Баланс та опора у парній практиці.

Роман Соляник

(Україна, Одеса)

Роман Соляник

У масажі з 1997 року. Досвід класичного масажу близько 1000 сеансів. Танцюрист, викладач та дослідник біомеханіки руху в контактній імпровізації, системі Axis Syllabus та практиці body mind centering. Розвиває та викладає м'який підхід а роботі з тілом та увагою (бодіворк метод – bodywork method) в Україні. Близько 500 сеансів у практиці бодіворк методу.

На Лі Тай - четвертому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Роман проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Бодіворк. Ембріологія дотику
2) Контактна імпровізація. Вага і увага
3) Контактна імпровізація. Танцюючий бодіворк

Замовити квиток

Забронюйте місце на фестивалі


КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ