МАЙСТРИ ФЕСТИВАЛЮ

НА ГОЛОВНУ
АНТОН ГРИЦЕНКО

(Україна, Донецьк - Київ)

Лікар-невролог (ДДМУ, 2003), ліцензований мануальний терапевт (2003), лікар-гомеопат (УНМЦ при управ.справами РФ, 2006), лікар ФРМ (фізичної реабілітаційної медицини) (ЗМАПО МОЗ України, 2021). Усього 5 вищих освіт.
Безперервна приватна ліцензована медична практика з 2003р.
Викладацький стаж – 19 років.
Фахівець з функціональної нейромеханіки. Генеральний директор та співзасновник «Федерації функціонального тренінгу» з 2015 р.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Антон проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Основи нейромеханіки
2) Остеопатичні сенси
3) Рух як інструмент

ВЛАДИСЛАВА АРТЕМЕНКО

(Україна, Київ)


Лікар ортопед-травматолог (2001, НМІ ім. Богомольця). Оперуючий хірург – стаж 7 років в Інституті Ортопедії та травматології АМУ України. Понад 500 операцій. Кандидат медичних наук (2007). В остеопатії з 2015 року. Більше 10000 сеансів. З 2020 року викладає остеопатію.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Владислава проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Остеопатія, масаж і... тантра
2) Нейроінтеграція - мануальна робота з нервовою системою
3) Робота в краніальному полі

СЕРГІЙ ПЕЛЕПЕЦЬ

(Україна, Одеса)

У минулому – професійний спортсмен – спортивна акробатика. У масажі з 2009 р. У Тайському масажі з 2012 р. Проведених сеансів – понад 7000. Вчителі Юрій Стецюнич (С.-Пб.), Pichest Bounthumme (Thailand), Zoltán Gyorgyovics (Hungary), Roland Combes (France). Усього годин навчання понад 350. Викладацький досвід понад 70 учнів.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Сергій проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) ТМ у стилі лінивого майстра
2) Динамічний ТМ
3) ТМ з елементами остеопатії

ДМИТРО КУЩИК

(Україна, Київ)

У минулому – професійний спортсмен, майстер спорту зі спортивної акробатики. Реабілітолог (НУФС України, 2002), мануальний терапевт (з 2011). З 2012 року у прикладній кінезіології. Основні викладачі: Григорій Крутов, Людмила Васильєва. Досвід у кінезіології понад 17000 сеансів. Викладає кінезіологію з 2015 року. Провів понад 120 семінарів. Співзасновник Міжнародної Асоціації Кінезіології та Остеопатії (2016).

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Дмитро проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Що таке функціональна кінезіологія?
2) Візуальна діагностика
3) Емоційні болі

НАТАЛІЯ БЕЗВУЛЯК

(Україна, Львів)

У масажі з 2005 р. У тайському масажі з 2013 р. проведених сеансів понад 5000. Вчителі Zoltan Gyorgyovics, Pau Castellsague, Олена Ткаченко, Андрій Телібаєв. Усього годин навчання понад 250. Викладає з 2015 р. Викладацький досвід 135 учнів. Спа-майстер найвищої категорії. Переможець та суддя масажних чемпіонатів. Засновник Професійної школи та студії масажного мистецтва Наталії Безвуляк у центрі Львова.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Наталія проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Робота з тазом
2) Бізнес у сфері СПА
3) Цвяхостояння

ОЛЕГ КОКАДЕЙ

(Україна, Одеса)

У тайському масажі з 2005 р. проведених сеансів – понад 12000. Вчителі Володимир Промський, Zoltan Gyorgyovics, Roland Combes, Julian Cosmo Kemp. Загальна кількість годин навчання близько 300. Викладає з 2018 р. Загальна кількість учнів більше ніж 50.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олег проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) ВуТай-ОстеоТанець Артикуляція
2) ВуТай-ОстеоТанець Міофасція
3) Авторський стиль ТМ – Ірбіс

ІРИНА КАВРИГА

(Україна, Київ)

Фізичний терапевт (реабілітолог), масажист, коуч. У тайському масажі з 2004. Професійний викладач масажу (20 000 годин викладацької діяльності). Сертифікований викладач Ong's Thai Massage School (Таїланд). Фахівець зі східних масажів, інструктор Зцілюючого Дао. Засновник школи східного масажу Центр розвитку людини "Новий світ" (Київ, 2007). Проводить науково-дослідну та викладацьку діяльність у Навчально-науковому інституті охорони здоров'я (м. Рівне).

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Ірина проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Лінії Сен Сіп. Теорія та практика. Як, куди, навіщо?
2) Тайський масаж у рамках СПА
3) Даоський масаж внутрішніх органів Чи Ней Цзанг

АНДРІЙ ВЕНГЛЮК

(Україна, Київ)

Вища медична освіта – фізичний терапевт. Начальник відділення реабілітації у Центрі реабілітації дітей з інвалідністю Облонського району м. Києва. У соматичному навчанні та методі Фельденкрайза з 2000 р. Проведених індивідуальних сеансів більше 3000, групових занять понад 500. Основні викладачі за методом Фельденкрайза: Мартін Буш (Німеччина), Елізабет Блум (Швеція). Загальна кількість годин навчання – понад 1000. Член та представник в Україні організації feldenkraisinternational.org Спеціалізація: робота з проблемами опорно-рухового апарату, посттравматична реабілітація, робота з особливими дітьми.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Андрій проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Метод Фельденкрайза у групових заняттях. Частина 1
2) Метод Фельденкрайза у реабілітації. Індивідуальна робота.
3) Метод Фельденкрайза у групових заняттях. Частина 2

ОЛЕКСАНДР БІЛИЙ

(Україна, Одеса)

У тайському масажі з 2011р. Вчителі: Леонід Морозов, Ірина Каврига, Дмитро Чоповський, Roland Combes. Школа Ong's Thai Massage School (Тайланд). Проведених сеансів понад 6000. Загальна кількість годин навчання близько 250. Загальна кількість учнів – понад 150 осіб.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олександр проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Глибинний тайський масаж,
2) Глибинний масаж обличчя,
3) Масаж Ток Сен

ДМИТРО ЧОПОВСЬКИЙ

(Україна, Київ)

Фізичний терапевт (реабілітолог), масажист, професійний викладач масажу (понад 20 000 годин семінарів). У тайському масажі з 2007 року. Засновник школи східного масажу Центр розвитку людини «Новий світ» (Київ, 2007), сертифікований викладач Ong's Thai Massage School (Таїланд). Проводить науково-дослідну та викладацьку діяльність у Навчально-науковому інституті охорони здоров'я (м. Рівне).

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Дмитро проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Ударно-вібраційний масаж Ток Сен
2) Тайський стретчинг масаж
3) Тайський терапевтичний масаж

СЕРГІЙ КОБИЛІНСЬКИЙ

(Україна, Київ)

Спадковий масажист. Дитиною допомагав мамі робити масаж. 1995 – закінчив свої перші масажні курси. Масажний досвід – понад 15000 сеансів. З 2004 – фельдшер. 2004-2010 – навчання ДзенТачШиацу у творця методу Seymour Koblin (Poland-USA). Сертифікований інструктор ДзенТачШиацу, Ватсу провайдер (сертифікований практик Ватсу). 2009 – ІІ місце на чемпіонаті України зі спа-масажу. Усього годин навчання понад 1000. Викладає ДзенТачШиацу з 2008. Загальна кількість учасників навчання близько 50.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Сергій проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Дзен-Тач-Шиацу
2) Дзен-Тач-Шиацу
3) Тілесно орієнтована психотерапія (ТОП)

ДМИТРО ГОРКАВЕНКО

(Україна, Одеса)

Дмитро Горкавенко - провідний тренер України з акройоги та акробалансів, у тому числі і дитячої акройоги. Засновник Odessa AcroFamily. Практикує акройогу з 2015 року. Регулярна тренерська діяльність - з вересня 2016 року. Проведено понад 1500 занять. Понад 5000 годин особистої практики. Основні викладачі: Таїсія Мельник, Сергій Хлєбніков, Гала Сара, Юрій Шкільов, Володимир Чех, Андрій Колодєєв, Yaniv Cohen, David Dave Florian. Влітку 2017 та 2018 активно співпрацював із дитячим табором "Тайфун" Одеса/Грибівка, де проводив тренування з акройоги для більш ніж 120 дітей віком від 6 до 16 років.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Дмитро проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Акройога для всіх
2) Світ догори дригом - перевернуті пози це просто
3) Баланс та опора у парній практиці.

АНДРІЙ ВАСИЛЬЧЕНКО

(Україна, Київ)

У тайському масажі з 2007 р. З 2012 року – сертифікований викладач школи Sensip Training (2012). Усього годин навчання у тайському масажі – 840. Вчителі Charles Breger, Thanaporn Saebun (Thailand). У 2014 закінчив навчання бодинамічної терапії у школі Bodynamic International ApS (768 годин). Проведених сеансів близько 2500. Викладацький досвід у тайському масажі з 2011 року; кількість учнів – близько 35.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Андрій проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Гармонізаційні техніки під час роботи з попереком
2) Практика mettābhāvanā у тілесній терапії
3) Бодинамічний підхід до міофасціальних структур

Олексій Кривопустов

(Україна, Київ)

У минулому – мандрівник, гід у Камбоджі. У тайському масажі з 2013 р. проведених сеансів понад 1000. Вчителі Zoltan Gyorgyovics (Hungary). Школа Shivagakomarapaj Foundation (Old Medicine Hospital, Тайланд). Всього годин навчання понад 300. Викладацький досвід з 2016 р. Загальна кількість учнів, що закінчили базовий курс, близько 50 осіб.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Олексій проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Травма-інформованість масажного терапевта,
2) Кінезіологічні тести в масажі,
3) КСТ у тайському масажі

КСАНКА САМСОНОВА

(Україна, Одеса)

В 2002 р. після народження першої дитини почала допомагати жінкам в підготовці до пологів та відновленню після. Після народження другої дитини в 2008 році пройшла навчання на доулу - жінку, яка супроводжує пологи. На міжнародних конференціях Midwifery Today (з 2016 р.) познайомилась з практикою ребозо від мексиканських акушерок. З 2016 року проходила навчання в Birthlight в темі жіночого здоров'я та відновлення в різні періоди життя жінки. І також з цього часу проводила сповивання(пеленання)для жінок. Поступово все більше переходила в діяльності до практики саме ребозо масажу. Вчителі: Наолі Вінавер (Мексика), Ангеліна Мартінес Міранда (Мексика), Гваделупе Труеба (Мексика), Аліса Ковальова (росія), Ганна Гедре (Україна). В практиці з ребозо провела близько 1500 сеансів. Всього годин навчання близько 600. Викладацький стаж 400 навчальних годин.

На Лі Тай - третьому українському фестивалі тайського масажу та тілесної культури Ксана проведе три майстер-класи на наступні теми:
1) Елементи ребозо масажу для тазової зони та попереку
2) Ребозо масаж для ніг, рук та шиї
3) Базова послідовність ребозо масажу лежачи

Забронюйте місце на фестивалі
Зручний для Вас месенджер:

Your message was sent successfully.

Sorry!Something Went Wrong.

My default image